Trendy

Myślę, że jak co roku zastanawiasz się czy masz modną fryzurę. Co w modzie na głowie?

Przeglądając propozycje kreatorów fryzur, z całą pewnością mogę Ci powiedzieć W MODZIE   NATURALNOŚĆ !!!!

…naturalność, wolność we fryzurze, ruch i dynamikę fryzury ma podkreślać intensywność koloru oraz refleksy, tak na wiosnę proponują kreatorzy wielu firm m.in Wella, Goldwell, Artego…

                   

                 

 Zachwycają mnie inspiracje wielkich twórców mody fryzjerskiej. W jak cudowny i piękny sposób wyrażają swoje emocje o włosach, fryzurach. Szczególnie podoba mi się propozycja kreatora firmy Goldwell oraz Loreal. Kreator z Goldwell porównuje włosy do diamentu, który jest piękny, gdy zostanie z mistrzowską dokładnością oszlifowany. Podpowiada nam, iż piękno włosów wydobędziemy nawet skromnym uczesaniem warunek – mistrzowskie ułożenie! Tylko tak podkreślimy swoją piękną naturalność. Kolekcje cechuje prostota, indywidualizm, kobiecość – czy to nie jest piękne ! (?)

            

Z kolei dla Loreal włosy są jedwabnym włóknem, którym tworzy kunsztowne dzieła sztuki. Prawdziwa elegancja ukazuje się w mistrzowskich kwiatach i koronkach wyplecionych z włosów, a intensywny kolor podkreśla misterne dzieło mistrza. … troszkę powiewa romantyzmem – ale ja to lubię, może i Tobie się spodoba.

                                

W tym sezonie nadal modne irokezy, loki, fale i warkocze…myślę że znajdziesz nutę inspiracji na nową fryzurę dla siebie.

      

                                      

Dodaj komentarz