O Mnie

Serdecznie witam. Na początek kilka słów o mnie – mam nadzieję,   że Cię nie zanudzę. Mam na imię Jolka, mieszkam i pracuję w Łańcucie. Kim jestem ? Jestem kosmetyczką, fryzjerką, a przede wszystkim szczęśliwą żoną i mamą czteroletniej Karolinki. Od nie dawna spełniam marzenia jako właścicielką małego salonu fryzjersko – kosmetycznego „Ocean Urody” w Łańcucie .

Moja pasja to kosmetyka – pielęgnowanie, doradzanie, ciekawią mnie nowinki kosmetyczne i zastosowanie ich w zabiegach.  Dlaczego fryzjerstwo ? Fryzjerstwo to moje hobby, lubię układać fryzurki, eksperymentować.

Skąd pomysł na bloga? Po prostu namówił mnie  kolega, powiedział: fajna jesteś, napisz fajnego bloga – słodziak :- ).  Niestety 🙁  tylko po części to prawda: z tym, że mnie namówił…i że kolega …. reszta to moja mała dygresja –   wybacz i nie obraź się pozwolę sobie na małą prywatę – DZIĘKI SŁAWKU 🙂 .

Blog jest, by przedstawić Tobie moją PASJĘ, pokazać nowe  TRENDY, pomóc w rozwiązywaniu PROBLEMÓW i obalić MITY. Jeżeli jesteś zainteresowana, zdegustowana, masz wątpliwości, szukasz porady lub TWOJE hobby to fryzjerstwo, kosmetyka –  jet to blog dla Ciebie. Napisz, wyraź to co myślisz, wklej swoje zdjęcie, stylizację;  zadaj pytanie – wspólnie rozwiążemy problem. Czekam na TWOJE komentarze i pytania. Serdecznie Cie pozdrawiam i życzę miłego czytania.

Dodaj komentarz