Mary Kay

KATALOG MARY KAY

 

Kilka słów od Mary Kay

W 1963 roku, Mary Kay Ash założyła firmę opartą na zasadach, którymi kierowała się w życiu – na uczciwości, szczerości, Złotej Zasadzie i mocy odmieniania losów innych. Dziś, te zasady pozostają wciąż żywe we wszystkim co robimy, w naszej pasji tworzenia produktów, które ukazują naturalne piękno każdej kobiety. Nasza filozofia jest prosta – z każdym produktem składamy obietnicę, której musimy dotrzymać. Ponieważ jesteśmy dumni z jakości naszych produktów i korzyści,
których dostarczają. Wiemy, że są miliony kobiet, które
mogą powiedzieć, „Kocham Mary Kay!”
Wsłuchujemy się w potrzeby kobiet.

Fakt, że łączymy kobiety na całym świecie pomaga nam zrozumieć, co jest dla nich ważne i umożliwia nam stale tworzenie produktów, które łączą wyjątkowe rezultaty i przyjemność stosowania.Każdego roku, tysiące kobiet na całym świecie stosuje i ocenia produkty Mary Kay®, pod nadzorem specjalistów i naukowców, tak, abyśmy mogli potwierdzić efektywność formuły każdego produktu i zapewnić, że dostarcza korzyści, których oczekują kobiety. Wgląd w te badania nie tylko pozwala dostarczyć to czego pragną kobiety dziś, ale również stworzyć produkty, które będą chciały stosować w przyszłości.
Jakość i bezpieczeństwo produktów jest naszym największym priorytetem.

Każdego roku firma Mary Kay wydaje miliony dolarów i przeprowadza ponad trzysta tysięcy testów, aby zapewnić, że każdy składnik i produkt odpowiada najbardziej rygorystycznym standardom bezpieczeństwa i jakości.Wiemy, że istnieje wiele różnych opinii dotyczących bezpieczeństwa składników aktywnych, a niektóre z nich mogą być rezultatem niewłaściwej interpretacji faktów lub badań. Chcemy, aby nasze klientki miały pewność, że w Mary Kay każdą decyzję o produkcie opieramy na naukowych faktach, nie zaś na opiniach. Bazujemy wyłącznie na badaniach naukowych i współpracujemy z niezależnymi ekspertami naukowymi w dziedzinie medycyny, aby zapewnić bezpieczeństwo i skuteczność naszych produktów i w swoich badaniach wychodzimy daleko poza wymagania, stawiane przez instytucje regulujące prawa funkcjonujące w przemyśle kosmetycznym.
Niezależni eksperci w dziedzinie medycyny odgrywają kluczową rolę w tworzeniu naszych produktów.

Firma Mary Kay współpracuje z wiodącymi specjalistami m.in. z dziedziny dermatologii, okulistyki i innymi ekspertami pracującymi w instytucjach naukowych lub prowadzącymi własną praktykę. Dzięki współpracy z tymi specjalistami oraz nieustającym badaniom i zaawansowanej technologii, naukowcy w Centrum Badawczy Mary Kay (Mary Kay Research Center) mogą stworzyć produkty najlepszej jakości – światowej klasy.
Gwarancja stuprocentowej satysfakcji.

Wierzymy, że zadowolenie klienta nie jest chwilowe, to zobowiązanie na całe życie. Firma Mary Kay dba o to, aby dostarczać jasną, wiarygodną i spójną informację dotyczącą bezpieczeństwa stosowania produktu i skuteczności tak, aby klienci czuli się pewni swoich wyborów. Dlatego też Firma popiera swoje produkty sprzedawane przez Niezależne Konsultantki z Gwarancją Stuprocentowej Jakości Mary Kay® Satisfaction Guarantee*.
* Firma Mary Kay udziela na swoje produkty Gwarancji Stuprocentowej Satysfakcji. Jeśli klientka z jakiegoś powodu nie jest zadowolona z produktu Mary Kay, Konsultantka Mary Kay bezpłatnie wymieni go na inny bądź zwróci klientce jego równowartość. Jeśli zdarzyłoby się, że Konsultantka jest nieaktywna, klientka może zwrócić produkt do biura Mary Kay, gdzie po okazaniu dowodu zakupu otrzyma zwrot pieniędzy.
Mary Kay nie popiera testowania na zwierzętach.

Mary Kay nie popiera praktyk testowania produktów lub składników aktywnych na zwierzętach i walczy o wyeliminowanie takich działań. Mary Kay bazuje na alternatywnych metodach badań, które zapewniają bezpieczeństwo stosowania produktów.Firma nie testuje produktów ani składników aktywnych na zwierzętach, jak również nie zleca żadnym organizacjom, aby przeprowadzały takie testy w imieniu Mary Kay chyba, że jest to absolutnie i rygorystycznie wymagane przez prawo kraju, w którym działa.Przez ponad dwie dekady byliśmy jednym z liderów wśród firm, które rozwijały alternatywne metody badań kosmetyków i nadal jesteśmy orędownikami działań wolnych od okrucieństwa wobec zwierząt. Blisko współpracujemy z instytucjami, regulującymi przepisy dotyczące bezpieczeństwa kosmetyków, grupami walczącymi o prawa zwierząt i wspieramy ekspertów promujących wprowadzanie alternatywnych metod testowania produktów.

Mary Kay dba o bezpieczeństwo środowiska naturalnego. Promując i prowadząc działania na rzecz ochrony środowiska nie tylko wpływamy na jakość życia ludzi dziś, ale również pokoleń, które przyjdą po nas. Pragniemy pozostawić po sobie pozytywne dziedzictwo. Chcemy w niezmienionym stanie utrzymać nasze środowisko naturalne poprzez zapobieganie zanieczyszczeniom, zabezpieczanie źródeł naturalnych i wypełnianie norm prawnych dotyczących tego aspektu naszego życia

 

Nowy katalog Mary Kay

Pielęgnacja młodej skóry od MARY KAY

Trendy MATY KAY

Pielęgnacja skóry dojrzałej od MARY KAY

Dodaj komentarz