EpilFree – trwała depilacja.

Na niechciane włoski chyba każda z nas narzeka :-D cóż włoski mają to do siebie że niestety odrastają jak je golimy. Na rynku już od dobrych kilku lat zagościł się laser jako jedyny w trwałym usuwaniu owłosienia. Niestety laser ma duże przeciwwskazania i nie każda z nas może sobie na niego pozwolić.

Na szczęście doczekałyśmy się cudownego preparatu EpilFree -  alternatywa dla depilacji laserowej !!! :-D

Co to jest i jak działa?

System EpilFree to innowacyjna, profesjonalna, naukowo potwierdzona metoda trwałego usuwania owłosienia oparta na kompleksie aktywnych składników roślinnych, które skutecznie przerzedzają i spowalniają wzrost włosów na partiach ciała poddanych zabiegowi. Opatentowana formuła stworzona została na podstawie badań naukowych w dziedzinie podziału komórkowego i doświadczeń światowej sławy naukowca Dr Joel Konis specjalizującego się w dziedzinie kosmetologii.

Według statystyk EpilFree redukuje ilość niechcianego owłosienia o co najmniej 80%, powoduje osłabienie włosów i spowolnienie ich wzrostu.

EpilFree jest wyjątkową metodą redukcji owłosienia ponieważ działa na każdy typu włosa (blond, rude, siwe) i skóry. Doskonale radzi sobie z jasnymi i cienkimi włosami, takimi jak meszek, jak i z grubymi włoskami również u osób z ciemną karnacją lub opalających się, z którymi to czynnikami nie radzą sobie inne metody trwałej depilacji.

Epilfree to metoda całkowicie bezpieczna, która nie powoduje przebarwień i nie skutkuje efektami ubocznymi, takimi jak pieczenie, pęcherze czy poparzenia … ufff :-D

Dla Ciebie krótki opis zabiegu:
System Epilfree wykonujemy wyłącznie po zabiegu depilacji z2 007 woskiem bądź pęsetą. Dlaczego? Ponieważ po depilacji mieszki włosowe są otwarte i pozbawione włosów, wówczas aplikujemy dwa produkty Epilfree: aktywator, który dla jeszcze lepszej penetracji rozszerza mieszki włosowe czterokrotnie, a następnie aplikujemy toner, którego składniki aktywne zmniejszają proliferację komórek poprzez zmniejszenie podziału komórki włosa.

Zabieg aplikacji EpilFree jest całkowicie bezbolesny (poza mechaniczną depilacją woskiem  :-(   cóż trzeba odrobinę pocierpieć, żeby być piękną :-D .

Jak często się stosuje?
Efekt zauważysz już po pierwszym zabiegu, a po każdym kolejnym włosów jest coraz mniej i wydłuża się okres ich odrastania. Jednak zaleca się wykonanie od 2 do 10 zabiegów, aż do uzyskania pożądanego efektu. Zabieg należ powtarzać ze względu na to, iż włoski mamy w różnych fazach rozwoju. Częstotliwość zabiegów zależy od porostu włosów, kolejny zabieg wykonujemy wtedy gdy włoski osiągnęły 2,5 – 5 mm długości, szczerze – muszą mieć wystarczającą długość, aby można ich było bezpiecznie usunąć np. woskiem. System może być stosowany o każdej porze roku, gdyż nie ma żadnych przeciwwskazań do opalania przed i po zabiegu. Skóra opalona NIE JEST przeciwwskazaniem do Epilfree. W ciągu 24 godzin po zabiegu nie powinno się opalać – jak po każdej depilacji woskiem.

Przeciwwskazania:
- ciąża i karmienie piersią.

Jak się przygotować do zabiegu?
Aby uzyskać bardziej zadowalające efekty przed i po zabiegu:

 • nie nakładać kremów, balsamów, olejków i makijażu na partie poddane zabiegowi, pomimo, iż skóra przed zabiegiem jest odtłuszczana i podana dezynfekcji resztki tłuszczyku z kremu mogą utrudniać penetrację preparatu EpilFree.
 • przy depilacji pach nie stosować antyperspirantu min. 24h przed zabiegiem.
 • należy unikać mycia depilowanych partii lub nadmiernego pocenia się (np. aktywności fizycznej) przez 6 godzin po zabiegu.
 • należy trzymać się reżimu systematyczności wykonywania zabiegów! Korzystając systematycznie z zabiegów zwiększasz efektywność depilacji systemem EpilFree. Metoda ta wymaga systematycznego wykonywania zabiegów co 3 – 4 tygodnie na ciele oraz co 2- 3 tygodnie na twarzy. Pomiędzy zabiegami nie wolno usuwać włosów w żaden sposób ponieważ muszą mieć długość umożliwiającą depilację woskiem.
 • powinnaś unikać stosowania pęsety lub wosku pomiędzy zabiegami, aby lepiej kontrolować fazy wzrostu włosa.

Jaka cena?

Cena EpilFree wraz z zabiegiem depilacji:

Nogi (całe): 250 zł

 • Łydki: 125 zł
 • Uda: 125 zł

Cała twarz: 110 zł

 • wąsik: 45 zł
 • broda: 45 zł
 • baczki: 60 zł
 • szyja: 60 zł
 • łuki brwiowe: 40 zł

Pachy: 70 zł

Ręce: 135 zł

Okolice intymne:

 • Bikini: 120 zł
 • Bikini brazylijskie: 180 zł
 • pośladki: 130 zł
 • linia brzucha: 70 zł

Serdecznie zapraszam !

Dodaj komentarz