Rzęsy – przedłużanie i zagęszczanie.

Każda z nas chce zawsze wyglądać świetnie nawet w te „gorsze dni”. Oko to jet to co chyba każda z nas KOBIET lubi podkreślać na co dzień i nawet jeżeli czujemy, że nie mamy czasu na malowanie powiek na wy tuszowanie rzęs znajdziemy czas.

Rzęski pięknie wytuszowane wyglądają świetnie jednak nie każda z nas ma tyle szczęścia aby on – tusz trzymał się cały dzień bez odkruszania.

Przedłużanie rzęs stało się świetnym sposobem i rozwiązaniem na babskie kłopoty z męczącym tuszem, ale i nie tylko 😉

Przedłużone i zagęszczone rzęski podkreślają tęczówkę oka, jego kształt oraz pozwalają wydobyć oko jeżeli jest głęboko osadzone … czy nie brzmi zachęcająco 😀

Najczęściej wykonywaną metodą przedłużania rzęs jest metoda trwałego przedłużania rzęs 1:1.

Efekt jaki uzyskujemy tą metodą przedłużania rzęs  to olśniewające spojrzenie i bardzo naturalnie wyglądające rzęsy, a co za tym idzie uwodzicielskie kobiece spojrzenie 😀 . Jeżeli przedłużanie rzęs metodą 1:1 zostanie prawidłowo wykonane rzęsy nie sprawiają wrażenia sztucznych, syntetycznych rzęs oraz co warto podkreślić również w ich użytkowaniu :-).

Kolejną zaletą przedłużania rzęs metodą 1:1 jest naturalny wygląd, który ma zastąpić przerysowane, ciężkie od tuszu rzęsy. Przedłużone rzęsy są  bardzo estetyczne i masz pewność, że podkreślają Twoją urodę przez 24 godz/dobę 😀

Jak wygląda zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs ?

 • Zabieg przedłużania rzęs rozpoczyna się od przygotowania górnej linii rzęs poprzez dokładne  oddzielenie rzęs dolnych od górnych.
 • Kolejnym etapem jest oczyszczenie i odtłuszczenie rzęs i ich rozczesanie.
 • Teraz najważniejszy etap zabiegu: na wybraną naturalną rzęsę  posługując się maleńką ilością specjalnego kleju, umocuje się syntetyczną rzęsę  w pewnej odległości od powieki.

Zabieg trwa od 1,5 – 2,5 godzin. Czas usługi jest uzależniony od ilości naturalnych rzęs klientki.

Przeciwwskazania do zabiegu przedłużania rzęs metodą 1:1

 • alergia
 • alergia na składniki produktów
 • stany zapalne oczu i okolic
 • choroby oczu
 • zespół suchego oka
 • świeża plastyka powiek
 • niedomykalność powiek
 • nowotwory
 • choroby wynikające z autoagresji

zabieg jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny dla oczu i rzęs

Jak długo utrzymuje się efekt przedłużana rzęs?

Piękne rzęski utrzymują się około 4 tygodni :-D.  Wygląd ich w dużej mierze jest uzależniony od cyklu życia rzęs, który trwa mniej więcej 90 dni. Dlatego po około 2 tygodni możesz zaobserwować pojedyncze wypadanie rzęs. Jeżeli zabieg potraktujesz jako jednorazowy (tzn że nie będziesz ich uzupełniać) to do dwóch miesięcy mogą na Twoich rzęsach utrzymać się  pojedyncze rzęski syntetyczne. Jeżeli będą Ci one przeszkadzać zawsze możesz przyjść do kosmetyczki na ich usunięcie.

Jakie rzęsy stosowane są do przedłużania rzęs?

Jak to w naturze bywa… są rzęski naturalne (pochodzą od zwierzątek) oraz syntetyczne.  Rzęsy mają odpowiednie długości, grubości, oraz stopień ich podkręcenia. tak duży wybór ułatwia pracę stworzenia idealnego naturalnego spojrzenia.

Czy można usunąć wydłużone rzęsy?

Jak już wcześniej wspomniałam, nie ma problemu z usunięciem rzęs. W celu usunięcia przedłużonych rzęs należy bezwzględnie udać się do kosmetyczki, dlaczego? Samej nie dasz rady rozpuścić kleju a ciągnięcie za syntetyczną rzęsę spowoduje wyrwanie Twojej rzęsy naturalnej (… i to dość boli 🙁   ) NIE RÓB TEGO !!! Kosmetyczka szybko i bezboleśnie usunie przedłużane rzęsy za pomocą specjalnego płynu. Zabieg taki jest w pełni bezpieczny i bezbolesny tylko NIE OTWIERAJ OKA PODCZAS ZABIEGU preparat do ściągania rzęs może wywołać mocne pieczenie.

... a co po zabiegu?
Po zabiegu na 24 godziny zaleca się aby nie korzystać z basenu, sauny, solarium oraz wykonywać zabiegów pielęgnacyjnych.

Możliwość komentowania jest wyłączona.