… a może zmiana fryzury ?

  czy  wiosenne porządki masz już za sobą? U mnie zostało jeszcze sporo do zrobienia. Niestety nie udało mi się zrealizować przyjętego planu – wiosenne porządki 🙁 .Czekają na mnie nie umyte okna i jak co roku mała grządka. Może pomimo tego warto pomyśleć o sobie… regeneracja skóry, manicure, pedicure… a może czas na zmianę fryzury?

Nowa fryzura, zmiana koloru poprawi  nastrój, odświeży wygląd. Nadeszła wiosna – czas na zmiany – może warto radykalnie skrócić włosy, zrobić grzywkę lub ją zlikwidować lub  zaczesać na drugi bok.  W ostatnią sobote zaszalałam, zrobiłam fryzurę w stylu irokeza. Niestety za kródka grzywka przyczyniła się go rozpadu fryzurki podczas wykonywania zabiegu pedicure i nie dotrwałam do końca pracy w salonie w pięknym uczesaniu   :-(.  Jeżeli  jesteś niepewna, lub boisz się zmian , samo podcięcie zniszczonych końcówek wystarczy by odświeżyć włosy i podkreślić  kształt fryzury.

Co teraz na topie?

Przede wszystkim naturalność – tak abyś to Ty się dobrze czuła odkryła siebie na nowo. Kolorem możesz podkreślić dynamikę fryzury i jednocześnie swój charakter. Na szczęście modne są ŻYWE,  PEŁNE  BLASKU,  INTENSYWNE  kolory , świetnie będzie jak dodasz refleksy . Nie bój się zaszaleć!

Klientkom niezdecydowanym na zmianę koloru polecam koloryzację półtrwałą – możesz i Ty ją zastosować. Na czym ona polega?

System koloryzacji artègo – its color semipernament gel jest stworzony dla kobiet, które myślą o zmianie koloru, również dla klientek, które marzą o koloryzacji pewnej i bezpiecznej.

Główne zalety tej koloryzacji to: 

  • brak odrostów – nie musisz się obawiać że pozostanie różnica w odcieniu, czy kolorze odrastających włosów. 
  • Kolor równomiernie się wypłukuje, a ty nie masz odrostów! To jest naprawdę super.
  • Kolejną zaletą tej koloryzacji, którą bardzo cenię jest fakt, iż jest bezpieczna dla struktury włosa. Nie przenika w głąb włosa, nie uszkadza wewnętrznej budowy włosa, a kolor…
  • KOLOR jest intensywny i pełen blasku.

Dlaczego? Ponieważ cząsteczki – pigmenty koloryzujące o niezwykle małych wymiarach osadzają się w warstwie zewnętrznej włosa, pomiędzy łuskami. Nie przenikają w głąb włosa!!! Preparat nie zawiera amoniaku!!! Jest to koloryzacja bezpieczna nawet jeżeli jesteś w ciąży. Gdy spodoba się Tobie taka koloryzacja zabieg będziesz musiała powtórzyć po około 6–8 myciach włosów, możesz również skorzystać z drugiej opcji farbowanie trwałe w tym kolorze.

Tą koloryzacją nie rozjaśnisz włosów, jest to koloryzacja głównie ton w ton  i przyciemniania, do wyboru jest około 60 odcieni.    

 

Jeżeli szukasz pomysłu na fryzurę zapraszam Cię do galerii fryzur: fryzjerstwo/ trendy.

 

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.