UWAGA !!! sezon na MIKRODERMABRAZJE uważam za ROZPOCZĘTY

Mikrodermabrazja – mechaniczne złuszczanie naskórka,  znakomicie odświeży i oczyści Twoją skórę po zimowych miesiącach.

Dlaczego teraz ją szczególnie polecam?

Znakomicie wiesz, że mróz, brak słońca i zimowa aura nie pomagają w zachowaniu promiennego wyglądu cery. Jeżeli masz wrażliwą skórę z pewnością stosowałaś cięższe kremy pod podkład, aby zabezpieczyć swoją skórę przed zimowym podrażnieniem. Zimowe kremy pomimo ochrony jaką zapewniają lubią zatykać pory i utrudniają oddychanie skóry i nawet nienaganną skórę nawiedzają NIEPRZYJACIELE… Niekiedy stosowane przez Ciebie kremy nie są tak wystarczające aby uniknąć przesuszenia i  odwodnienia i… Twoja skóra sypie się, łuszczy, a nałożony podkład wygląda koszmarnie…a Ty chcesz się zapaść pod ziemię, w każdym razie nie masz ochoty opuszczać łazienki… Głowa do góry ! WIOSNA – czas na ZMIANY :-)

Nadeszła wiosna – czas na świeżość i regenerację! Wiosna ma dodatkową zaletę, optymalna temperatura, nie ma podrażniających mrozów, wiatrów, wysuszającego ogrzewania, a przede wszystkim nasłonecznienie nie jest tak wysokie jak latem. Czynniki te ułatwiają szybszą regenerację po zabiegu złuszczania naskórka. Jeżeli pragniesz odświeżyć skórę, oczyścić, zregenerować, a przy tym Twoja skóra  jest  szczególnie wrażliwa, naczyniowa, lub walczysz z przebarwieniami gorąco polecam właśnie ten zabieg.

Jeżeli razem ze mną masz dosyć     z i m y   WYKRZYCZ !

WIOSNA !!! –  ŻEGNAJCIE  rozszerzone pory, ZASKÓRNIKI, drobne ZMARSZCZKI !!!!

WIOSNA !!! – czas na ŚWIEŻOŚĆ, REGENERACJĘ !!!

Jeżeli pragniesz dowiedzieć się więcej na temat mikrodermabrazji diamentowej polecam artykuł MIKRODERMABRAZJA w zakładce Kosmetyka.

Możliwość komentowania jest wyłączona.