Studniówka 2014 – fryzura na studniówkę

Bal studniówkowy to jeden z pierwszych tak wyjątkowych bali dla młodych ludzi.

Droga maturzystko pewnie suknie już kupiłaś buty myślę, że masz wygodne, bo te do dobrej zabawy są niczym nie zastąpione choć ostatecznie można pójść na łatwiznę i jak to mówią po 24h zrzucić „szklane pantofelki” i tańczyć boso 😀 .

Do wytwornej , eleganckiej sukienki i ładnego wieczorowego makijażu niezastąpiona będzie elegancka fryzurka. Co się nosi na głowie na STUDNIÓWCE?

Jeżeli Twoja głowa na co dzień to artystyczny, nieokiełznany nieład fajnie będzie jeżeli choć na ten jeden wieczór na rozczochranej głowie pojawi się artystyczny szykowny i elegancki ład. Jeżeli masz krótkie i niesforne włosy, lubisz  roztrzepany misz-masz na głowie, proponuję Ci fryzurkę irokeza. Może brzmi kontrowersyjnie jednak i irokez potrafi wyglądać elegancko i znakomicie się prezentuje do szykownej kreacji.

Dla włosów półdługich i długich wybór co do formy fryzury jest znacznie większy. Plecionki, gładkie koki wysoko podpięte, loczki i fale, elegancko wyprostowane włosy i gładko wyczesany koński ogon. Tu można szaleć według własnego gustu. Warto pamiętać aby wykańczając fryzurkę nałożyć nabłyszczacz – świetnie się sprawdza i nawet włosy bez połysku zaczynają błyszczeć 😀

O czym warto jeszcze pamiętać? Doskonale dobrana do stroju biżuteria to oczywiście podstawa. Jednak warto również pamiętać o ciekawych ozdobach do włosów …bo są supermodne!

 

 

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.