Epilfree – Sposób na „wąsik” ;-)

Występujący u nas – kobiet delikatny wąsik nad górną wargą to rzecz zupełnie normalna i naturalna. Jednak czasem zamiast jasnych i słabo-kobiecy-wasik_14086_11 widocznych włosków zaczynają pojawiać się ciemniejsze, bardziej widoczne i to nas WKURZA !!!. Taki widoczny wąsik nad górną wargą to  często niechciany, nieestetyczny i wstydliwy kobiecy problem.

Dlaczego mamy wąsik?

  • pochodzenie etniczne
  • cechy dziedziczne – niestety dziedziczymy często to co nam się nie podoba 🙁
  • hormony– organizm kobiety produkuje również niewielkie ilości męskich hormonów tzw. androgenów. Jeśli dochodzi do zaburzenia gospodarki hormonalnej często poziom androgenów wzrasta,a włoski zaczynają być bardziej widoczne, stają się ciemniejsze i grubsze. Zaburzenia hormonalne najczęściej mamy w trakcie okresu dorastania, menopauzy, podczas długotrwałej anoreksji, na skutek przyjmowania leków jak również w niektórych chorobach.

Zastanawiasz się, jak usunąć wąsik nad górną wargą?

W desperacji sięgamy  po każde polecane metody… lecz zamiast happyendu mamy podrażnianie, alergie lub coś jeszcze innego …  iii   każdy kto nas widzi już wie co miałyśmy na myśli …

Nie polecam kremów do depilacji – często uczulają, a efekty marne 🙁 Stosowanie rozjaśniaczy i wody utlenionej przysparza niemałego podrażnienia,a wąs jak był tak jest nadal 🙁 . Jeśli chciałabyś usunąć meszek nad ustami lepsza będzie depilacja ciepłym woskiem albo pastą cukrową. Depilacja woskiem dokładnie i skutecznie poradzi sobie z cienkimi i grubymi włoskami. Efekt depilacji woskiem jest dość trwały – wystarcza na 3-4 tygodnie i jest  niedrogi . Wosk do depilacji u nielicznych wywołuje uczulenie, a przy bardzo wrażliwych skórach jest to zaczerwienienie, które na szczęście szybko znika. Jeśli Twoim problemem są pojedyncze, ciemne włosy możesz śmiało skorzystać z pęsety.

Jeżeli masz duży problem warto zainwestować w trwałą depilację EpilFree. Przy systematycznym korzystaniu z systemu depilacji EpillFree możesz zauważyć zadowalające efekty! Redukcja i opóźnienie wzrostu włosa aż do 80%, bezpieczeństwo, brak efektów ubocznych – tak najłatwiej opisać depilację EpilFree.

EpilFree to nowa usługa w polskich salonach kosmetycznych, która z2 007pod względem osiąganych efektów zdobyła miano alternatywy dla lasera.

Dla kogo system depilacji EpilFree ?

  • Dla osób, którym zależy na trwałym efekcie gładkości – zabieg EpilFree ma potwierdzoną skuteczność przez laboratoria CosmoPar Labs (Francja).
  • Dla osób, które cenią sobie bezpieczne i pewne rozwiązania – metoda EpilFree nie podrażnia i nie uczula.
  • Dla wszystkich, którzy cenią swój czas – depilacja trwa krócej, niż zabieg laserowy.
  • Dla kobiet i mężczyzn, bez względu na typ skóry i włosów – substancje aktywne preparatów działają na jasne, ciemne, cienkie i grube włosy, nie ma znaczenia, czy masz jasną czy śniadą karnację.
  • Dla osób w każdym wieku – EpilFree to bezpieczna metoda nawet dla nastolatków.
  • Dla wszystkich, którzy nie lubią czekać – zabieg można wykonać o każdej porze roku – także latem.

Zapraszam do przeczytania Jak wygląda zabieg i jak działa system depilacji EpilFree

Możliwość komentowania jest wyłączona.