Z życia salonu

ŻEGNAJCIE WAKACJE – niestety wielkimi krokami nadchodzi koniec laby dla dzieciaczków. Pożegnanie wakacji  w Łańcucie na osiedlu „Południe”   odbyło się w czwartek 23 sierpnia od godziny 11:00 .

W ten dzień dzieci wraz z rodzicami, babciami oraz dziadkami  brali udział w zorganizowanym na pożegnanie wakacji  „pikniku  rodzinnym” .

 

 

 

Na pikniku były dzieci duże, małe i te najmniejsze 😀 które przybyły własnym ekologicznym czterokołowym transportem 😀  (… i wszyscy dbajmy o środowisko 😉  )

 

 

 

Na UROCZYSTOŚCI piknikowej gościł również Burmistrz Stanisław Gwizdak oraz radna Jadwiga Kuźniar, a wszystko rozpoczęło się od powitaniem WSZYSTKICH przez dyrektora MOSiR Jerzego Hałkę.

Warto wspomnieć, iż GOSPODYNIĄ obiektu była zasłużona dla kulturalnego rozwoju osiedla pani Irena Wszoła, która kocha dzieciaczki i na co dzień zajmuje się opieką  placu zabaw (pani Irenka w malinowej bluzeczce). DZIĘKUJEMY  PANI IRENKO

Również i ja wraz z kuferkiem kosmetycznym udałam  się żegnać wakacje.

Co było w kuferku?

Kuferek pakowałam z myślą o małych dziewczynkach, które lubią bawić się w księżniczki, a niekiedy poczuć się jak prawdziwe damy.  Dlatego KUFEREK  wypełniały kolorowe lakiery do paznokci by żegnać wakacje nie ze smutkiem ale WESOŁO I KOLOROWO.

Dziewczynki okazały się wspaniałymi klientkami. Były odważne i zdecydowane w doborze koloru – rosną NAM prawdziwe DAMY 🙂

Najbardziej pożądanym kolorem okazał się fiolet, róż i czerwień…. jaka była kolejka?

 

kolejka do malowania paznokci nie miała końca …. pomysł odniósł sukces. Najcenniejsza była zapłata – szczery uśmiech  na buzi małej dziewczynki.

Co było jeszcze na pikniku?

Kolejnymi atrakcjami okazały się zawody, którym towarzyszyła nie tylko rywalizacja ale również dobry humor i zabawa.

Byli również zwycięscy konkursu. Najwytrwalsi dostali nagrody GRATULACJE !!!

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.